ZIMSKO SENIORSKO PRVENSTVO ZAGREBA, 10.-11.02.2012.

Od 10.-11.veljače 2012. u priređivačkoj funkciji našega Kluba “Trešnjevka”na bazenu plivališta Mladost održano je Zimsko seniorsko prvenstvo Zagreba. U konkurenciji 3 zagrebačka Kluba: “Dive”, “Medveščaka” i “Trešnjevke”, naši su se natjecatelji iskazali osvojivši ukupno 12 medalja.

Od “Trešnjevačkih” seniora najuspješniji je bio Juraj Melša sa osvojenim zlatom na dasci 3m i tornju, srebrom u disciplini sinkro sa klupskim kolegom Hrvojem Brezovcem i broncom na dasci 1m.

Senior Marko Pervan okitio se zlatom na dasci 1m i srebrom na 3m, dok je Hrvoje Brezovac osim sinkro srebra osvojio je i broncu u disciplini toranj. Kod seniorki, najbolja je bila Maja Borić sa osvojena 3 zlata (daska 1m, 3m i toranj) dok joj je u sinkru na dasci 3m u paru sa našom Antonijom Badel medalja izmakla za 0,20 bodova.  Tonka Badel je nastupila i na jednometarskoj dasci te zauzela 6.mjesto. “Trešnjevka” je na dasci 1m imala još svoje dvije predstavnice Karlu Sabljić (7.mjesto) i Ledu Peštelić (10.mjesto).

Sviđa ti se vijest? Podijeli ju sa prijateljima!