NATJECANJE SPORTSKIH ŠKOLA 7.12.2013.

Na zimskom plivalištu „Mladost“ održano je natjecanje sportskih škola za najmlađe uzraste (limači – 2005. i mlađe i mlađi kadeti – 2003. i 2004.). Natjecanje je okupilo 88 skakača iz 6 klubova. Naši mali natjecatelji, njih 25, odlično su se nosili s konkurencijom i osvojili čak 5 medalja (dva zlata, jedno srebro i dvije bronce).

U najmlađoj kategoriji u konkurenciji od 27 limača briljirao je ROKO KRILIĆ i osvojio medalju najvećeg sjaja, onu zlatnu. U istoj kategoriji, ali kod djevojčica, od njih čak 33, srebru medalju osvojila je DORA TOMLJENOVIĆ.

U kategoriji mlađih kadeta, s čak 40 bodova prednosti 1. mjesto osvojio je DAVID LEDINSKI, dok je njegov kolega DAVID BUTORAC osvojio svoju prvu medalju, brončanu. U kategoriji mlađih kadetkinja sjajna je bila IZABELA BANČIĆ sa osvojenom brončanom medaljom.

ČESTITKE svim osvajačima i osvajačicama medalja, ali i ostalim malim skakačima na sudjelovanju:

ml.kadetkinje: Maja Ferenčić (4.), Lea Dvoršek (5.), Katarina Sauha (10.), Tamara Iveković (12.)

ml. kadeti: Borna Miletić (7.)

limačice: Iva Sikirić (8.), Lena Pavelić (14.), Nina Ožanić (15.), Ana Sikirić (16.), Ida Sablek (20.), Klara Belec (22.)

limači: Patrick Kalezić (10.), Lukas Frgačić (11.), Bartul Burcar (13.), Erik Kalezić (17.), Petar Kera (20.), Marko Sikirić (21.), Grga Miletić (24.), Andrija Burcar (25.), Jakov Crčec (27.mj)